Wirtualna Polska Wirtualna Polska - wiadomosci
Szukaj wiadomości:
Wyślij swój materiał
gorące tematy
 
 

Opinie: 1010 beta

 • 2008-12-09 18:04
  ~Polak.

  Maszkowski zdrajca !

  Papież chwalił Rydzyka !

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 18:04
  ~b7

  A gdzie jest ta wielka tolerancja

  lewakow i homoseksualistow?. Czy to tylko trzeba ich tolerowac?

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 18:03
  ~Konkret

  Tylko inwektywami umiecie się posługiwać?

  Żadnej kokretnej odpowiedzi na postawione pytania nie udzieliliście Państwo Wyzwoleni i Oświeceni.
  Na czym polega to badanie RM - na przedstawianych ogólnikach.
  Bo kto myśli GW i TVnem w końcu każdej dyskusji gdy dochodzi do mówienia o konkretach musi w końcu się wściec nie majac żadnych argumentów.
  Ten spór sięga bardzo głęboko - tak samo jak spór dobra i zła, Jezusa i Faryzeuszy.
  Człowieka Boga podstępnie oskarżono i okrutnie zamorodowano - bo żądał konkretów w wierze i zachowaniu.
  Jesus powiedział do bijącego go w twarz Arcykapłana (cytuje z pamięci) - Jeśli źle mówie to mi udowodnij a jeśli dobrze to czemu mnie bijesz"

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 18:03
  ~Badi

  Żal.

  Rozumiem Ciebie. Ktoś i kiedyś [ tego już nie pamiętamy]. spowodował, że słowa Radio Maryja, czy Ojciec Rydzy wzbudzają wTobie awersję, czy agresję. Nie potrafisz jednak poszukać merytorycznych argumentów na zrozuminie swoich emocji. Z ulgą więc słyszysz, że ktoś pisze "Jan Paweł II nie popierał Radia Maryja". Chwytasz się takich opinii jak koła ratunkowego. Czy takie koło nie pociągnie Ciebie jednak na dno ?

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 17:15
  kazio

  Jan Paweł II kochał Radio Maryja bo był wielkim polakiem.

  Radio Maryja jest w oku solą dla ateistów i dla tych co Boga chcą wyrzucić z serc polaków. Rozgłośnia ta uczy miłości, wiary ,patriotyzmu i nazywa wszystko po imieniu . A prawda w oczy kole. Dlatego tak cała PO łącznie z Wałęsą tak nienawidzi RM. To wstyd i hańba dla rządzących..

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 17:41
   ~jan

   Odp.: Jan Paweł II kochał Radio Maryja bo był wielkim polakiem.

   Radio Maryja i Tv Trwam to super rozgłośnie, ale nie podoba mi sie fakt ze uczestniczą w niej politycy tacy jak przeciwnicy Walesy i Balcerowicza ludzie również katolicy.Pis ale ten odłam negatywny ciągle oczernia i atakuje ----nie umie odpierać jakieś ataki polityczne ale szybko =OCZERNIA!! Ten fakt właśnie nie podobał sie później..... JP2 i szybko zmienił zdanie na temat tych rozglosni!!!!!! jak zobaczył ze RM i TV Trwam zaczyna bluźnić przeciw bliźniemu.Jestem słuchaczem tych rozgłośni i podziwiam O Rydzyka jednak nie lubię oczerniania wielkich i znanych autorytetów obojętnie na ich pochodzenie lub wręcz przeciwnie podziwiam ludzi mądrych i patriotów oraz tych dzięki którym jest Chrześcijaństwo( to Stary Testament!!!)( nie zezwoliłbym na takie działanie polityków PIS lub filo pisowców lub durni----oczerniających i atakujących !! niewinnych ludzi!!!!!!! - to woła o pomstę do nieba i skazane jest na piekło.Mozna sie bronic w tycm radiu i TV Trwam , ale nie oczerniać, atakować i szkalować!!

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 18:02
   ~matuzalem

   Odp.: Jan Paweł II kochał Radio Maryja bo był wielkim polakiem.

   100 procent racji.

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 18:02
  ~Irek

  Radio Maryja to wielki skarb dla naszej wiary i patriotyzmu!

  Radio Maryja to wielki skarb dla naszej wiary i patriotyzmu!
  Jestem przedsiębiorcą i w pełni popieram inicjatywy Ojca Rydzyka. Powinniśmy się radować z jego pracy dla Polski. Ma O. Rydzyk ogromny wkład jaki w popularyzowanie w Polsce energii geotermalnej, która jest naszym skarbem w ziemi danym od Boga (tak jak Arabowie mają ropę). Za to należy się mu szacunek od Polaków. Energia geotermalna wg naukowców amerykańskich jest największą przyszłością na problemy energetyczne na Ziemi. Na świecie jest jej tyle, że przy obecnym całym rocznym zużyciu energii na całym świecie wystarczy jej na 4000 lat ciągłej eksploatacji, a przecież ona cały czas się odnawia więc jest nieskończona. Każdy, kto uważa się za wykształconego powinien o tym wiedzieć. Sukces odwiertów toruńskich pokazuje, że są one stosunkowo łatwe i niedrogie do realizacji w stosunku do wydobycia i pożytków płynących. W prosty sposób można ogrzewać nasze domy, miasta, boiska, mosty, lotniska. Polska posiada największe zasoby geotermii w Europie, trzykrotnie większe od Niemiec. A Niemcy właśnie rezygnują z rozwoju energii jądrowej na rzecz budowy energetyki geotermalnej. I kto tutaj ma rację? Nie słuchajmy ludzi, którzy chcą nas wpuścić po raz kolejny w maliny. Pozytywnie geotermalnie Polsko do przodu.

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 18:02
  ~Ciekawy

  Zamień Radio Maryja na Gazeta Wyborcza

  Zamień w tekście Radio Maryja na Gazeta Wyborcza, a zmieni się niewiele, tylko morfologia wyznawców, a Bronisław Geremek na Bronisław Wildstain. A na marginesie dlaczego "kryształowy" Borusewicz nie powiedział jak nazywał się poseł PiS, który miał za złe prezesowi Orlenu, że nie wspierał Radia Maryja i co mu się stało, że zapomniał jak Wałęsa przy kolegach przyznał się do "kontaktów" z SB.

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 18:02
  lechu1980

  Radio Maryja - najlepszy trening nerwow...

  ... wystarczy 30 min. dziennie (lub raz na tydzien - dla poczatkujacych;)

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 18:00
  ~bbc

  Maszkowski popadl w paranoje

  jak go porzucil ostatni kochanek i jak widac trzyma go do teraz

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 14:22
  ~fajny

  a jednak sie boicie Rydzyka

  nikt sie nie boii pasibrzucha ,krory zyje za wasze renty i emerytury. Przykro iz satacy co dla wnuczka maja 5zl,a o.Rydzykowi na konto wysla 100zl.Oprucz tego gdy slysze w waszych wypowiedziach ,ze wszystko co robimy imowimy,my przeciwnicy Radia Maryja jest podszyte szatanem,to dzieki wam jestem utwierdzony w przekonaniu ze zatrzymaliscie sie na poziomie ludzi ze sredniowiecz. Zycze wam byscie juz niedlugo z Tata Rydzykiem znalezli czarownice i spalili ja na stosie.ubaw bedzie po pachy.Uwazajcie nastepna czarownica moze byc kazdy z Was.Jajestem wierzacy i wierze w Boga, a Wasz problem jest banalnie prosty,,Wy Wierzycie W Ojca Rydzyka,,Bog nie lubi miec rywali.On jest tylko Jeden.

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 14:48
   ~ok

   Odp.: a jednak sie boicie Rydzyka

   czy jesteś zorientowany na jakim poziomie i jakiej swiadomości byli ludzie Średniowiecza? podejrzewam ,ze masz z tym duże kłopoty .
   Jak jeszcze zdradzisz do jakiej opcji należysz to będzie wszystko jasne...., podejrzewam,ze gdyby ci dali jakiś tytuł np profesora, to napewno mógłbyś być nawet autorytetem.

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 17:58
   ~Ziolo

   Radio Maryja jest OK

   Prawdziwe prześladowania dopiero przed nami. Trzymajcie się kochani ! ! ! Mogą nam zakneblować usta, kazać nam słuchać imperium RMF lub ZET, będą nam mówić jaki pomnik możemy postawić. Nie lękajcie się ! ! !

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 17:57
  ~aszc

  Tak właśnie

  jest, dobry wpis.

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 17:57
  ~DELTA

  BĘDZIEMY WOLNI !!! Bez RM ; moherów i Rydzyka, ale ...

  Jak ktos napisał : tylko jedno pokolenie i BĘDZIEMY WOLNI od Rydzyka i Moherów, ale lepszy Rydzyk , który - tylko- bogaci się w IMIĘ BOGA , od tych którzy zabijają w imię SWOJEGO BOGA.

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 17:55
  ~gres

  zal mi ach zal mi

  ale sie rozpisałes pismaku

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 17:54
  ~wit

  Musimy siać choć wokół kraczą stada wron.

  Musimy siać choć wokół kraczą stada wron(Wyborcza TVN,NIE,Polsat,Fakty i mmity,der Dzienni itd,itp.

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 17:53
  ~wert

  Jestem troszkę

  starszy, 43latka, średnie i " troszkę", słucham 2-3 razy w tygodniu, jak dziś, bardzo lubię przy goleniu, nie jestem specjalnie religijny, do kościola raz w miesiacu ale "dzieła" podziwiam, jeden człowiek , wielka sprawa. Na "Trwam" zaglądam często, jak kablówka zlikwiduje to ja zlikwiduję tą kablówkę. A widać w tą stronę idzie. Nie lubię jak nękają uczciwych ludzi więc jak będzie trzeba to poświecę i czas i składkę by wesprzeć. Czekam na oficjalną zbiórkę na odwiert, by się dorzucić. Ale coś w tej Warszawie kręcą.

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 13:03
  ~gość serwisu2

  OBALIMY RADIO MARYJA!!!

  wyjdziemy sila na ulice, mamy koktajle. obalimy rydza!!!!!!

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

 • 2008-12-09 15:41
  ~obiektywny

  Radio Maryja uczy dobra i prawdy !

  Więc co w tym złego. Natomiast liberalne media, bazują na kłamstwie ,
  i dlatego prawda im przeszkadza . I dlatego atakują Radio Maryja. A tym samym atakują prawdę i dobro. Bo jeśli RM uczy by człowiek dla człowieka był dobry by jeden drugiemu pomagał , to co w tym złego. Ale prawda zawsze zwycięży. Kościół jest atakowany bez przerwy i istnieje 2000 lat. Radio Maryja istnieje 17 lat i słuchaczy przybywa. Ponieważ
  ludzi dobrych było i jest zawsze więcej aniżeli złych. W Polsce jest 95 % katolików
  którzy wspomagają i będą wspomagali RM , Telewizję Trwam i Nasz Dziennik.
  Więc reasumując , wszyscy Ci którzy atakują dobro , prawdę niech się nad tymm zastanowią. Bo oby nie przyszło nam żyć w czasach , gdzie życie będzie oparte na kłamstwie i nienawiści. Z namy z przeszłości co to są wojny obozy i kiedy jedna opcja polityczna zawsze miała rację. Dzisiaj to samo próbują robić liberałowie .

  odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 16:00
   ~krysta

   Odp.: Radio Maryja uczy dobra i prawdy !

   widziałam w akcji tych dobrych radiomaryjnych.Nienawiść i agresja w czynach i słowach .Gratuluję wyboru!!!!Jeszcze jedno pokolenie i po ptakach.

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 16:01
   ~Al-Kaida

   Allah akhbar

   co ty w ogóle mówisz nawet nie masz pojęcia jak łatwo manipulować Rydzyk sobie powie na antenie że potrzebuje kasy to babcie ostatnie pieniądze dają z emerytury

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 16:03
   ~drpsych

   Odp.: Radio Maryja uczy dobra i prawdy !

   Musisz zmienić tabletki na mocniejsze.

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 16:06
   ~_KAZIK

   Odp.: Radio Maryja uczy dobra i prawdy !

   ´taki klamca jak rydzyk ,cwany stary pryk nie moze uczyc prawdy , stworzyl sobie sekte starych fanatykow i wmawia im , z e to oni maja racje, jestescie glupcami , nawet papiez go nie popieral

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 16:07
   ~Basia

   Odp.: Radio Maryja uczy dobra i prawdy !

   Mądre słowa.

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 16:10
   ~sarna

   Odp.: Radio Maryja uczy dobra i prawdy !

   Popieram . Radio Maryja jest lekarstwem na te zwariowane czasy.
   Faktycznie spotykamy w RM dobro i prawdę.

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 16:11
   ~Paula

   Odp.: Radio Maryja uczy dobra i prawdy !

   jeśli 95% katolików wspomaga RM to znam te całe pozostałe 5%

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

  • 2008-12-09 16:18
   ~Drako

   Odp.:

   Napisałeś tak zabawną,rzecz ze śmiechu spadłem z krzesła...od kiedy radio maryja uczy dobra 0.o???Już widać w TV jak to stare pryki agresją chcą przkonać do dobroci miedzy ludzkiej.Masz człowiku zlasowany mózg!wszyscy słuchacze z rydzykiem na czele to ciemnota ludzka...do piekła z nimi ;/ niszczą prawdziwą wiare!!!!

   odpowiedz   zgłoś do moderacji

Masz swoje zdanie? Przedstaw je! Komentuj zgodnie z Zasadami Opinii.
Więcej różnych opinii i komentarzy znajdziesz na forum.wp.pl.