Na skróty

skok stefczyka

skomentuj
slawekgdynia84 / 2008-03-02 17:28
Mam pytanie odnosnie Skoku.wystapilem u nich o pozyczke gdyz w normalnym banku nie chcieli
mi jej udzielic.Bik-bo nigdy nie bralem kredytu i to ze mam odroczenie z woja jeszcze tylko
na rok.W skoku zlozylem wniosek-zarabiam 3000netto i wzialem poreczyciela ktory po1)ma u
nich pozyczke i splaca ja regularnie i po 2)zarobki tej osoby to 5400netto.W piatek juz
dzwoniono do mojej firmy i szef wszystko potwierdzil.Myslicie ze jest szansa by uzyskac u
nich pozyczke?Babka ktora tam pracuje byla prawie przekonana ze sie to uda gdyz ponoc Skok
sprawdza Bik ale nie ma to wplywu na decyzje kredytowa lecz na oprocentowanie itp. czy to
prawda?
Wyświetlaj:

UNIKAJ KAS STEFCZYKA-DOBRA RADA !!!

UCZCIWA KLIENTKA(JESZCZE) / 78.154.73.* / 2011-09-03 12:41
NIE MAM POŻYCZKI,ALE NA SZCZĘŚCIE LOKATY,ALE NIESTETY UCIEKAM Z NICH.NIE MAJĄ POJĘCIA O
ZAUFANIU DYSKRECJI.NIE MA SALI DO ODDZIELNYCH NEGOCJACJI.WSZYSTKO PRZY STOLIKU ,LUB PRZY
KASIE NA OCZACH WSZYSTKICH LUDZI.PRACOWNICE NIEMIŁE,JAK KLAWISZKI W WIĘZIENIACH.JEDNAKOWO
UBRANE,JEDNAKOWO UCZESANE,ABY NIE MOŻNA BYŁO PEWNIE POSKARŻYĆ SIĘ NA NIE W
DYREKCJI.WYNAJMUJĄ MAŁE POMIESZCZENIA,NIE ZAPEWNIAJĄC ŻADNEJ DYSKRECJI.CHCĄC WYPŁACIĆ
WIĘKSZĄ SUMĘ Z LOKAT ROBIĄ TO NA OCZACH WSZYSTKICH-SKANDAL.ZAMKNĄĆ STEFCZYKA,LUB ZMIENIĆ
PERSONEL W PŁOCKU.WSPÓŁPRACA,CZYLI DORABIANIE KSIĘŻY-RYDZYKA,ODBIJA SIĘ KOSZTAMI
PRZELANYMI NA KLIENTA.WPROWADZONO NOWE OPŁATY ,UDERZAJĄCE W KLIENTA,PODCZAS GDY INNE
BANKI JE ZNOSZĄ.ŻADNYCH WYJAŚNIEŃ,TYLKO DEZINFORMACJA KLIENTA.JEŚLI DYREKCJA COŚ Z TYM
NIE ZROBI,WYBUCHNIE SKANDAL ! ZMIANA PERSONELU -OBOWIĄZKOWA !!!

Re: skok stefczyka

zadowolona1 / 46.113.30.* / 2011-08-30 22:31
BRAŁES PŁAĆ . PŁAĆ REGULARNIE NIE BĘDZIE NIESPODZIANEK. UMIESZ CZYTAĆ BO WZIOŁEŚ KREDYT
ZERNIJ DO UMOWY DO REGULAMINU. ROZJAŚNI SIE WIERZ MI. JA POLECAM INNA KASĘ SKOK. JAK CI
ZALEŻY POFATYGUJ SIE SPRAWDŹ OFERTY. NIBY PROSTE. A DLA "BOGATYCH" TO JEDNAK
WIDZE ZBYT DUŻO. L I T O Ś C I. AŻ MI WAS ŻAL. ALE FAJNIE ZE SA I TACY KTÓRZY MAJĄ WIĘCEJ
ROZUMU ;-)

Re: skok stefczyka

wkurwiony klient / 95.160.203.* / 2011-08-24 10:48
Skok stefczyka to k**** j*****, a ich p********* dział windykacji w którym pracują stare
niemiłe baby jest pomocny jak długopis przy naprawie pralki!!!!!!

Re: skok stefczyka

fchsgs / 77.253.182.* / 2011-09-03 17:04
ty tezkiedys bedziesz stary!!!

Re: skok stefczyka

lalala3 / 91.212.242.* / 2011-08-16 12:49
A ja mam w stefczyku kredyt. 8 tys na 3 lata. płacę regularnie i nie mam żadnych
problemów. został mi rok. ostatnia podwyżka stóp przez Radę Polityki Pieniężnej
kosztowała mnie tylko 1 zł - o tyle wzrosła mi rata.
jak napisała osoba wcześniej kredyty są dla ludzi odpowiedzialnych i trzeba je spłacać
terminowo. jeśli nie - ponosi się tego konsekwencje w postaci odsetek karnych.

Re: skok stefczyka

Martynia / 77.255.3.* / 2011-08-10 15:29
Człowieku nigdy nie w skoku. Ja brałam 3 tysiące 3 lata temu i mimo że pożyczkę już dawno
spłaciłam to ciągle muszę im za coś płacić a to za prowadzenie konta a to za linie
kredytową. Masakra. Stary nie wygrzebiesz się od nich. A jeśli chciałbyś potem
zrezygnować z członkostwa ( bo jak weźmiesz od nich pożyczkę to automatycznie stajesz się
członkiem kasy skok) i z konta to zapłacisz prawie 200 zł co ja niniejszym musiałam
uczynić by się od nich uwolnić.

Re: skok stefczyka

aswe / 84.169.204.* / 2011-08-10 08:09
To banda zlodzieji .

Re: skok stefczyka

rencistka / 77.252.23.* / 2011-08-09 14:11
Żebym to wiedziała 3lata temu...Trzy lata temu w czerwcu wzięłam pożyczkę 4tysiące na 36
rat,na rękę dostałam 3800.Trzy lata minęły i ja jeszcze muszę spłacać.Nie wiem jak to się
stało że niby wzięłam na 5lat.Proste przeliczenie:miesięcznie spłacam około 150zł razy 60
rat równa się około 9 tysięcy odjąć realną pożyczkę czyli 3800 wychodzi że 5200 to
odsetki! Lichwa byłaby tańsza nawet w prowidencie tak skóry nie zdzierają. Doczytałam się
tu na forum że jeszcze jak się nie zapłaci to do sądu kierują sprawę,a może by tak ich
podać do sądu o podwójne lichwiarstwo!!!! Banda złodziei!!!

Re: skok stefczyka

nabity w butelkę emeryt / 31.63.41.* / 2011-08-07 16:48
skok to ostatnia deska ratunku ... ale do trumny ! Panie naciągają, namawiają a potem
oszukują w równie miły sposób.W przypadku opóźnienia spłaty, u********** dzwonią ,
chociaż wiedzą,że klient płaci regularnie ale z kilkudniowym opóźnieniem , bo tak wpływa
na konto emerytura.Powiedziano ,że mogę złozyć wniosek o zmianę daty spłaty., niestety
odmówiono. Przyczyna nie podana. panie u********** dzwonią, a potem pisemko, które nazywa
się wezwanie do zapłaty a w nim poza kosztami i dodatkowymi odsetkami 40 PLn nazwane
windykacją. Chyba mam wypaczone znaczenie słowa windykacja, nie słyszałam aby to był
list! Spłaciłam właśnie, pytam o zwrot ubezpieczenia, bo takie są przepisy w Polsce, a
pan na to przecież pożyczka została spłacona w terminie !! No to pytam się, skoro
spłaciłam w terminie, to dlaczego przez dwa lata kary i windykacje wyniosły więcej niż
mój kredyt? Pytam o wypłatę udziału członkowskiego ,który jest ponoć do zwrotu w całości,
pan na tu nic nie ma , no to gdzie są te pieniądze 15 zł co miesiąc przez dwa lata? Pan
na to rozliczone w spłatach, więc proszę o specyfikację chcę to zobaczyć na własne oczy,
a on na to specyfikacja kosztuje 100 zł! Krew mnie zalała, to zbyt dużo jak na
emerytkę/mówię o przeżyciach /.Trzasnęłam drzwiami, a niech was wszyscy diabli!!
Ostrzegam, skok to grób a nie pomocna ręka.

Re: skok stefczyka

pipora / 188.47.75.* / 2011-08-04 20:12
Witam ja tak samo potrzebuje kredyt prubowalem juz w stu bankach i w kazdym nie! bardzo
potrzebuje pozyczki mam super GRUBE PROBLEMY. Jestem w BIK ze zla chistoria poniewaz
reczylem kiedys kredyt bliskim ludziom,i nie splacaja go regularnie .Trwa to juz osiem
lat a to dopiero polowa kredytu.wiec mam pytanie czy w skoku dostane kredyt 17000 na
zaswiadczenie w wysokosci 35000 netto baz wzgledu na odsetki.

Re: skok stefczyka

GOM / 89.167.39.* / 2011-08-04 19:22
Ludzie nie idźcie do SKOKU po kredyty moja narzeczona chciała wziąć wczoraj kredyt w
SKOKU i zaniosła do nich zaświadczenie o zarobkach i powiedziała co i jak że ma kartę
kredytową na której ma 2000zł nie spłacone . wszystko powiedziała szczerze że zarabia
2000zł netto a kredytu chce 5000zł Pan który obsługiwał zaczął wypisywanie kredytu a
później powiedział ze trzeba jeszcze zapłacić jakieś wpisowe 91zł żeby można było być ich
klientem ... Narzeczona zapytała czy w ogóle jest sens... Pan odpowiedział ze tak bez
problemu dostanie minęła godzina weryfikacji pan powiedział że czekamy na odpowiedź i ze
musi zapłacić 21zł opłatę aktywacyjną bo nie dostanie odpowiedzi a Narzeczona a jak
kredyt nie przejdzie ? a Pan nie ma takiej możliwości ... no więc zapłaciła kolejne 21zł
i jak się okazało kredytu nie dostała ... więc pyta się co z pieniążkami a pan ze
przepadają ....
Ja w złości poszedłem do tego banku i trzymając na wodzy nerwy zaczynam gadać z gościem
ze chcę na to fakturę albo rachunek a on ze nie bo to nie możliwe pytam jak to odzyskać a
on ze się nie da... no jak się k**** nie da ... jak na stronie mają napisane gamonie ze
jak ktoś rezygnuje to kasę zwracają ale Pan (DEBIL JE...)już tego nie powiedział na
takich scyzoryk mi się w kieszeni otwiera .... PRZESTROGA DLA WSZYSTKICH NIE IDŹCIE TAM
!!!
OSZUŚCI!!ZAMIAST DAĆ KASĘ ZABIERAJĄ!!!!

Re: skok stefczyka

ZBYCH 1986 / 82.139.184.* / 2011-08-08 14:02
Skok stefczyka to pic!!! Najgorsi oszuści jacy tylko mogą w polsce byc!!! SZukają
jeleni nie bierzcie tam kredytów będziecie połowę życia spłacać najmniejszy kredyt!!!!
OSZUŚCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII !!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: skok stefczyka

wściekła / 95.40.243.* / 2011-08-16 15:44
popieram. sami oszyści. W zeszłym roku wiełam pożyczkę 20 tyś. minus prowizja i
ubezpieczenie wyszło dużo mniej. Miałam okazję więc spłaciłam całą pozyczkę teraz
od 2 misięcy ubiegam sie o zwrot ubezpieczenia od którego naliczane oczywiscie były
odsetki. Pracownice sa tak inteligetne że żadna nie wie ile czasu czeka się na
zwrot ubezpieczenia. Kierowniczka odziału na ul.A....... ściemnia że interesuje się
sprawa ale to oczywiscie ściema, bo nie wierzę żeby kierownik nie był w stanie nic
się dowiedzieć. Klienci tacy jak my jesteśmy potrzebni paniom do otrzymania
prowizji za udzielony kredyt a potem to maja nas tam gdzie słońce nie dochodzi.

Re: skok stefczyka

pokrzywdzony przez SKOK Stefczyka / 212.180.168.* / 2011-08-03 23:19
Dla Kasy Stefczyka najważniejsza jest kasa, oczywiście gruba

Re: skok stefczyka

Marios82a / 91.212.242.* / 2011-07-26 08:41
STEFCZYK działa na innej zasadzie niż BANKI, bez problemu dostałem u nich pożyczkę na
remont mieszkania. Raty spłacałem regularnie i bez żadnych problemów z jakimiś odsetkami
czy innymi opłatami. Jak ktoś bierze pożyczkę i nie ma jej za co spłacać to nie ma się co
dziwić, że później ma kłopoty z karami za opóźnienie spłaty czy odsetki karne. Pożyczki i
kredyty są dla ludzi odpowiedzialnych.

Re: skok stefczyka

ZBYCH 1986 / 82.139.184.* / 2011-08-08 14:09
CO TY PISZESZ!!!!!!!!!! SPŁACIŁE KREDYT W CZTERY MIECHY! MINEŁY DWA LATA A JA MAM
PRZEZ TYCH OSZUSTÓW TAKIE TERAZ PROBLEMY ŻE TO SIĘ W PALE NIE MIEŚCI!!!!!!!!!!
OSZUŚCI!!!!!!!!!

Re: skok stefczyka

hanka_123 / 83.21.74.* / 2011-07-22 15:40
Banda złodzieji i oszustów Nigdy ze SKOKu nie korzystać BANDYCI

Re: skok stefczyka

pokrzywdzony przez Kasę Stefczyka / 193.0.116.* / 2011-06-27 12:45
Nie dajcie się zwabić pięknymi hasłami! Niektórzy z pracowników tej Kasy to "wilki w
owczej skórze"

Re: skok stefczyka

harpiapl / 82.177.212.* / 2011-06-23 08:17
Tak sobie czytam te wasze komentarze i nie widzę tu wypowiedzi negatywnych od ludzi,
którzy zaciągnęli pożyczkę w SKOK Stefczyka ale spłacają ją w terminach. Sami frustraci,
którzy biorą kredyt a dopiero potem myślą jak go spłacić i im nie wychodzi. Nikt Was nie
będzie grzecznie prosił miesiącami o spłatę należności, taka jest kolej rzeczy - nie
płacisz --> masz odsetki...Proste...

Re: skok stefczyka

kboli / 91.94.165.* / 2011-06-27 19:37
Zgadzam sie ze wszystkimi opiniami negatywnymi na temat skoku stefczyka. Naprawde
bardzo dobrze ludzie si zastanowcie zanim pojdziecie do stefczyka po pieniadze albo do
pracy. Obecnie rekrutuja do o/ w nowej soli, naprawde nie polecam tam pracy, nowy
kierownik i p. Regionalna A.S. omijac szerokim lukiem. Wiem o mowie bo mialam z tymi
osobami do czynienia, mozna by bardzo duzo napisac a nawet ksiazke na ten temat. NIE
JESTEM ZLOŚLIWA/Y ALE NIE KORZYSTAJCIE Z OFERT STECZYKA A PRACA TAM TO PORAŻKA I
WYZYSK CZŁOWIEKA.... nie polecam

Re: skok stefczyka

pokrzywdzony przez Kasę Stefczyka / 193.0.116.* / 2011-06-27 12:36
Pracujesz w SKOK Stefczyka czy w HTP Puniewska? Ostrzegam wszystkich przed zaciąganiem
pożyczek w tej SKOK. Jej pracownicy potrafią być bardzo nieuczciwi.
do początku nowsze
1 2 3 4 5
skomentuj
Reklama
Chcesz zamieszkać na swoim?

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: